Konkurs "Literackie Braniewo" zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie w ramach projektu Braniewski Maraton Literacki, dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programy Partnerstwo dla Książki 2017.

Formą literacką pracy konkursowej był utwór prozatorski, inspirowany tematem: Braniewo.

Komisja konkursowa przyznała jedną nagrodę. Spośród nadesłanych prac wybrała tę, która najlepiej oddawała temat.

I miejsce otrzymuje Natalia Cieślewicz (ucz. Gimnazjum nr 1), za pracę pt. Skarb Braniewa.

Praca zostanie zamieszona w publikacji podsumowującej projekt Braniewski Maraton Literacki.

Nagroda rzeczowa zostanie wręczona 6 grudnia 2017 r. (środa), o godz. 17:15 w Spichlerzu Mariackim , ul. Portowa 6, podczas Teatru przy Stoliku.

Serdecznie gratulujemy!