Plakat przedstawia zdjęcie Mediolanu. Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza na spotkanie w Klubie Podróżnika. Wirtualny spacer po Mediolanie z Katarzyną Arciszewską odbędzie się 24 września o godz. 17.00 w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie

Serdecznie zapraszamy po długiej przerwie na  spotkanie Klubu Podróżnika. Wspólnie z naszym gościem Katarzyną Arciszewską - Tomczak odbędziemy wirtualny spacer po Mediolanie.
Spotkanie odbędzie się 24 września (piątek)  o godz. 17.00 w Czytelni dla Dorosłych MBP w Braniewie.

Fotografia spotkania

11 lutego br.  w naszej Bibliotece odbyło się kolejne spotkanie Klubu Podróżnika.

plakat wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika we wtorek, 11 lutego 2020 r., o godz. 17.00. Gościem spotkania będzie dr ks. Józef Węcławik SVD, który opowie nam o podróży z Nazaretu do Betlejem.

Spotkanie Klubu Podróżnika

28 stycznia br  o godz. 17.00 odbyło się spotkanie Klubu Podróżnika podczas którego  wspólnie z naszym gościem Panem Józefem Sorbianem wyruszyliśmy na wirtualną wycieczkę do Moskwy.

plakat wydarzenia

28 stycznia br. o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Podróżnika. Gościem będzie Józef Sorbian wspólnie z którym udamy się na  wirtualną podróż do Moskwy.