Spacer po Braniewie

Sobotni Spacer po Braniewie przebiegł pod hasłem 735-letniej rocznicy nadania Braniewu praw miejskich.

Plakat wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza  wszystkich zainteresowanych historią i tradycjami naszego miasta na Spacer po Braniewie, który odbędzie się w sobotę  30 marca o godz. 14.00.

Zdjęcie z wizyty w klasztorze

11 marca, w ramach Wędrówek Przedszkolaka po Braniewie, wraz z dziećmi z przedszkola Miejskiego Nr 4, odwiedziliśmy Klasztor Regina Coeli.

Wędrówki

21.02 w ramach Wędrówek Przedszkolaka po Braniewie wraz z dziećmi z Przedszkola Miejskiego NR 4 w Braniewie  udaliśmy się do Pałacyku Potockiego, by poznać dzieje tego miejsca liczącego ponad 300 lat.
Mieliśmy okazję również zwiedzić tajemne zakamarki obiektu, a także zobaczyć podziemia.

Wizyta w muzeum

Dziś w ramach projektu „Wędrówki Przedszkolaka po Braniewie” dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 4 odwiedziły Muzeum Ziemi Braniewskiej.