Nasze dzielne Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego Nr 4  zwiedziły kolejny braniewski zabytek – Bazylikę Mniejszą pw. św. Katarzyny.

trasa spaceru

W sobotę, 15 września br odbył się Spacer po Braniewie tym razem przebiegał on miejscami upamiętniającymi ważne wydarzenia historyczne.

Wydarzenie zostało zorganizowane  w ramach 26. Edycji Europejskich Dni Dziedzictwa.

Plakat wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza  w sobotę 15 września na pierwszy powakacyjny "Spacer po Braniewie". Wspólnie  z przewodnikami PTTK Ziemi Elbląskiej Heleną i Czesławem Kozłowskimi  poznamy  kolejne tajemnice naszego miasta. Start: plac przed Biblioteką godz. 14.00.

Spacer po Braniewie

W majową sobotę wspólnie z naszymi przewodnikami PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej - państwem Heleną i Czesławem Kozłowskimi wyruszyliśmy na kolejny Spacer po Braniewie.

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią i tradycjami naszego miasta na Spacer po Braniewie, który odbędzie się w sobotę  12 maja o godz. 14.00.