wycinek z palatu

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza osoby powyżej 50 roku życia na bezpłatny kurs z zakresu obsługi komputera i Internetu.

plakat informujący o spotkaniu organizowanym przez biblioteke i poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Braniewie z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

W środę, 7 lutego 2024 r. o godzinie 10.00 wspólnie z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Braniewie zapraszamy na spotkanie pt. „INTERNET MOIM PRZYJACIELEM. Jak bezpiecznie poruszać się w sieci”. Spotkanie poprowadzi Pan Szymon Kaźmierczak.

plakat informujący o wymianie roslin zielonych w bibliotece w dniach 5-12 czerwca

W ramach cyklu Zielona Biblioteka od 5 do 12 czerwca w Czytelni dla Dorosłych zostanie zorganizowana WYMIANA roślin doniczkowych.