uczestnicy

Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy, wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom konkursu pt. "MÓJ SPOSÓB NA LEKTURĘ- LAPBOOK", którego organizatorem jest SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. SENATU RP W BRANIEWIE (JUSTYNA MARZJAN).

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA objęła patronat nad konkursem, wyłoniła zwycięzców spośród 107 zgłoszonych prac, przygotowała wystawę oraz przyznała dodatkowe wyróżnienia dla trzech osób. Dwie nagrody specjalne- wyróżnienia ufundował również portal BRANIEWO ONLINE.
Wśród dzisiejszych gości nie zabrakło dyrektor ze SP nr 3 pani Ewy Siejk, przedstawicielki portalu Braniewo online, nauczycieli, rodziców. Niewątpliwie w głównym centrum zainteresowania byli uczniowie z Braniewa i powiatu, dzisiaj została doceniona ich kreatywność i pomysłowość.
Nagrodzone i wyróżnione prace  oraz wybrane na potrzeby wystawy innych uczestników konkursu można oglądać w holu naszej biblioteki. Serdecznie zapraszamy!