Plakat informujący o spotkaniach dla rodziców i dzieci w wieku 3-5 lat o nazwie Klub Bajaczek, które obędzie się 18 stycznia (wtorek), o godz. 16, w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie

Po dłuższej przerwie reaktywujemy działania w Klubie Bajaczek. Już we wtorek, 18 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy otwartych, energicznych i chętnych do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat.

plakat wydarzenia

UWAGA!

ZAJĘCIA ODWOŁANE.

JUŻ W PONIEDZIAŁEK ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO ZABAWY RODZICÓW Z DZIEĆMI!

Spotkanie

Poniedziałkowe popołudnie w bibliotece wspólnie z klubowiczami i sympatycznymi smokami. Teatrzyk Kamishibai, rytmiczne zabawy, głośne czytanie, ruch i  jak zawsze wspólne działanie plastyczne.

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy rodziców ze swoimi maluszkami,  w poniedziałek 17 lutego o godz. 16.00 , na spotkanie Klubu Bajaczek.