Plakat wydarzenia

Serdecznie  zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do wspólnej wakacyjnej zabawy. Podróże do świata fantazji, zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralno-animacyjne, gry planszowe to tylko niektóre z propozycji na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku, w godz. 11:00-13:00.

Finał projketu

Jest energia, pomysł, siła ..To już ostatnie spotkanie. Przepis na sukces...niejedno ma imię, ale smak... jeden. Będzie się z pewnością kojarzył z goframi "NAJLEPSZYMI NA ŚWIECIE", bowiem zrobionymi wspólnie z produktów zakupionych przez pieniądze uzyskane własną pracą- kiermaszem własnych wytworów. BRAWO!

Noc Bibliotek plakat

Kolejna Noc Bibliotek za nami! Tegoroczna edycja pod hasłem „Rzeczpospoczyta” związana była z twórczym poznawaniem tego co rodzime, co polskie.

Tydzień Czytania

Z akcją głośnego czytania jesteśmy już od 2002 roku. To już nasza 16. braniewska edycja podczas, której osoby znane społeczności lokalnej oraz chętni czytają najmłodszym najpiękniejsze fragmenty literatury dziecięcej.