Przyszedł czas na małe podsumowanie! Otóż za nami, 10 energetycznych i pełnych emocji spotkań z dziećmi klas I-III i szkolnych oddziałów przedszkolnych, ponad 200-tu sympatycznych uczestników.

Globalnie w Bibliotece

WARSZTATY Z PRZEDSZKOLAKAMI Z RÓŻANEJ!
Dwa energetyczne spotkania z przedsiębiorczymi dziećmi z Różanej! Woda źródłem życia na Ziemi? Słodka, słona woda? Zanieczyszczenia, ratowanie życiodajnej wody, oszczędzanie?...czyli jak być świadomym człowiekiem, przedszkolakiem od zaraz, od dziś.

czytanie

Nie mogło nas zabraknąć na III Ogólnopólskim czytaniu Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz Od 8.00 do 13.00 tłum piątoklasistów braniewskich szkół podstawowych i wychowanków SOSW odwiedziło naszą bibliotekę. Powód- "borejkomania" czyli nałogowe zaczytywanie się znaną serią Małgorzaty Musierowicz.

Kluby czytelnicze


9 sympatycznych  zajęć z przedszkolakami i dziećmi klas I-III z Szylen-  tak można byłoby podsumować marcowe wizyty w bibliotece. Najmłodsi klubowicze spotkali się z jeżykiem Ignacym Miętusem, Alfredem Niecierpliwcem i całą plejadą zwierząt, którym nie po nosie było mycie zębów.