Beata Rybak warsztaty

Emocjonujący poniedziałek!
W NASZYCH BIBLIOTECZNYCH PROGACH PO RAZ DRUGI WITAMY BEATĘ RYBAK, psycholożkę a zarazem autorkę wierszy dla dzieci. Młodzi uczestnicy mają okazję wziąć udział w niecodziennych poszukiwaniach i odkryciach między innymi co "w słowach piszczy" .

A w jaki sposób? Poprzez uważne słuchanie wierszy, reagowaniem na czytany fragment obrazem czyli ilustracją, grupowaniem i nazywaniem wypowiedzianych ciągów słów (czynności, emocji, kolorów, przedmiotów), szukaniem rymów do wybranych wyrazów, działaniem plastycznym- "krążki pamięci" czy choćby ruchową prezentacją czyli zabawą "zagraj w kalambury".
Warsztaty z udziałem uczniów klas I-III ze szkól podstawowych braniewskiej PIĄTKI I TRÓJKI oraz dzieci ze SOSW w Braniewie zrealizowano w ramach projektu "NAJWAŻNIEJSZE SĄ SŁOWA", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.