plakat z królikiem informujący o sptkaniu w kreatywnej bibliotece 19 marca 2024 o godz 17

Zapraszamy osoby w wieku 16-99 lat na zajęcia do Kreatywnej Biblioteki! Na świątecznych warsztatach wykonamy królika typu TILDA.

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY!!!

Na plakacie królik Tilda, plakat informuje o zajęciach dla dzieci i opiekunów, które odbędą się 15 marca o godz. 15:30

Drodzy rodzice, dziadkowie, opiekunowie, zapraszamy Was razem z pociechami na wielkanocne zajęcia do Kreatywnej Biblioteki, które odbędą się 15 marca, o godz. 15:30 w Czytelni dla Dorosłych!
Podczas zajęć każda para (dziecko+opiekun) wykona wielkanocnego Królika TILDA.

Zapraszamy do Kreatywnej Biblioteki na zajęcia o tematyce wiosenno - świątecznej.

zdjęcie przedstawia krążki drewna ozodbione techniką serwetkową podczas zajęć w Kreatywnej Bibliotece. Na krążakach znajdują się zimowe wzory

We wtorek, 16 stycznia odbyły się zajęcia w Kreatywnej Bibliotece.

We wtorek, 12 grudnia, spotkaliśmy się w Kreatywnej Bibliotece ostatni raz w tym roku.