plakat wydarzenia

Niezmiernie miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, na realizację projektu POZNAWANIE ŚWIATA DLA POCZĄTKUJĄCYCH! W związku z tym jesień w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie niezwykle atrakcyjna. Spotkania z podróżnikami, spotkania z pisarzami, warsztaty dla dzieci i Noc Detektywów to niespodzianki, które dla Was przygotujemy.

Celem projektu jest rozszerzenie zakresu usług biblioteki i dostosowanie ich do potrzeb czytelników, zwłaszcza młodych oraz wzmocnienie funkcji biblioteki jako ośrodka animującego kulturę i aktywizującego społeczność lokalną. Mamy nadzieję, że zaplanowane działania przyczynią się do integracji społecznej i zachęcą do własnych poszukiwań twórczych. Termin realizacji projektu - do grudnia 2018 r.

Projekt realizowany z programu Partnerstwo dla Książki 2018

MOBILNE PLANETARIUM