mini wycinek z plakatu

Wiosna zbliża się wielkimi krokami...

W czwartek, 29 lutego 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyły się cztery spotkania z Marcinem Koziołem, pisarzem książek dla dzieci i młodzieży, podróżnikiem, kolekcjonerem starych komputerów, człowiekiem wielu pasji.

zdjęcie na którym są przedstawione 3 plansze z obrazkami z motywem morskim

W holu Biblioteki prezentowana jest fascynującą wystawa Balticarium. Ilustracje pochodzą z autorskiej książki Natalii Uryniuk

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza mieszkańców Braniewa do udziału w konkursie na inicjatywy lokalne.

Wnioski należy składać w terminie do 5 kwietnia 2024 r.

wycinek mini z plakatu

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza na Teatr przy Stoliku,

na plakacie autor Marcin Kozioł i mapa Szkocji. Plakat informujący o spotkaniu W szkole królów z MArcienm Koziołem, które odbędzię się w MBP w Braniewie, 29 lutego o godz. 17:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza na spotkanie W SZKOLE KRÓLÓW z Marcinem Koziołem, które odbędzie się 29 lutego, o godz. 17:00.

.

Na zdjęciu dyrektor MBP i autorka Wioletta Piasecka podczas spotkania autorskiego

We wtorek, 13 lutego 2024 r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyła się prapremiera książki Wioletty Piaseckiej „Zakochana służąca”.

zdjęcie przedstawia plansze wystawy  "Wokół słońca. Nasze miejsce w kosmosie"

Zapraszamy do obejrzenia fascynujących prac Ainy Bestard, hiszpańskiej autorki i ilustratorki, która eksploruje temat słońca i jego znaczenia w życiu codziennym.