certyfikat

Miło  nam poinformować, że w wyniku procesu certyfikacji nasz Punkt informacji Turystycznej otrzymał ponownie certyfikat Polskiego Sytemu Informacji Turystycznej. W tym roku, cieszy fakt, że otrzymaliśmy kategorię 3-gwiazdek. Jest to ogromne wyróżnienie i docenienie naszej działalności przez Komisję przeprowadzająca certyfikacje.

Tlustracja do ogłoszenia

UWAGA!

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie

w dniach od 5.08 do 17.08 będzie NIECZYNNA z powodu scontrum.

wystawa

 

11 czerwca br w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie otwarto wystawę pokonkursową Piękno Ziemi Braniewskiej oraz wręczono nagrody laureatom X edycji konkursu Piękno Ziemi Braniewskiej.

plakat wydarzenia

Zapraszamy!

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy, we wtorek, 4 czerwca br o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Wojciech Kujawskim i promocję książki Zalew Wiślany - szlak wodny.

Spotkanie odbędzie się w Czytelni dla Dorosłych, I p.

plakat wydarzenia

 

W minioną środę, 22 maja, Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie wraz z PKO Bankiem Polskim Oddział nr 1 w Braniewie zaprosili mieszkańców na ucztę dla ducha i ciała.

 

W sobotę, 18 maja 2019 r., bibliotekarki z braniewskiej biblioteki po raz 8 zaprosiły mieszkańców Braniewa do wspólnego pedałowania.

Serdecznie zapraszamy 18 maja na rajd rowerowy - Odjazdowy Bibliotekarz.

Regulamin

plakat

 

Serdecznie zapraszamy miłośników fotografii i nie tylko do udziału w X edycji konkursu fotograficznego "Piękno Ziemi Braniewskiej".
Główne cele konkursu to: zachęcenie do poznania uroków Ziemi Braniewskiej, promocja walorów krajobrazowych i architektonicznych Powiatu Braniewskiego.
Patronat medialny: IKAT Gazeta Braniewska.

Termin i miejsce dostarczania prac to: 24 maja 2019  - Informacja Turystyczna w Braniewie, ul. Katedralna 7.