Teatr przy stoliku

W środę, 6 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała kulturalną ucztę dla mieszkańców Braniewa. W ramach prezentu mikołajkowego mieliśmy okazję wysłuchać "Serenady pod bramą", w wykonaniu aktorów Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie: Wiesławy Szymańskiej i Mariana Czarkowskiego. Wieczór przepełniony muzyką i potężną dawką humoru nastroił wszystkich pozytywną energią.

Podczas spotkania wręczono nagrody laureatom konkursów: o Józefie Piłsudskim (Krzysztof Kułaga, Julia Gursztyn, Alicja Szot) i Literackie Braniewo (I miejsce Natalia Cieślewicz). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!.

Teatr przy Stoliku odbył się w ramach projektu Braniewski Maraton Literacki, dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Partnerstwo dla Książki 2017.