Na zdjęciu autorka Wioletta Piasecka wraz z dziećmi, które przyszły na spotaknie autorskie

27 września gościliśmy Wiolettę Piasecką, autorkę książek dla dzieci i dla dorosłych.

Pani Wioletta napisała około 50-ciu pozycji w tym w większości dla młodego czytelnika. A czym zainteresowała dzisiejszych odbiorców? Między innymi opowieściami patriotycznymi o Ignasiu Paderewskim, Faustynce czy Karolku, który nie był jeszcze papieżem. Zagadki, ciekawostki, mini-prezentacje z pacynkami...tak wyglądały trzy energetyczne spotkania z uczniami klas I-III.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu "Nasza pasjonująca historia". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.