wesolych swiat

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Piotrem Gursztynem, dziennikarzem, autorem książki Ribbentrop-Beck. Czy pakt Polska-Niemcy był możliwy?

informacja

Informujemy, że 10 kwietnia 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

plakat

Serdecznie zapraszamy miłośników fotografii i nie tylko do udziału w X edycji konkursu fotograficznego "Piękno Ziemi Braniewskiej".
Główne cele konkursu to: zachęcenie do poznania uroków Ziemi Braniewskiej, promocja walorów krajobrazowych i architektonicznych Powiatu Braniewskiego.
Patronat medialny: IKAT Gazeta Braniewska.

Termin i miejsce dostarczania prac to: 24 maja 2019  - Informacja Turystyczna w Braniewie, ul. Katedralna 7.

warsztaty

„Regina Protmann – patronka Braniewa” - pod takim tytułem odbyły się w  dniach 03 – 04 kwietnia warsztaty edukacje. W zajęciach uczestniczyły dzieci z braniewskich szkół podstawowych oraz z SOSW w Braniewie.

turystyka

„Z przedszkolakami o turystyce” - pod takim tytułem odbyły się 04.04. br., warsztaty dla dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Braniewie.

zdjęcie

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie przystąpiła do projektu "Globalnie w bibliotekach", organizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Polską Akcję Humanitarną.

zdjęcie

Teatr przy Stoliku, który odbył się 20 marca 2019 r. jak zwykle przyciągnął tłumy. 150 osób na widowni miało okazję wysłuchać sztuki "Banalna historia", w wykonaniu aktorów Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie: Alicji Kochańskiej i Artura Steranko.

Plakat wydarzenia

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym są „fake newsy”, dlaczego są niebezpieczne i jak się przed nimi chronić, zapraszamy do Biblioteki!