INFORMACJA
Polskie Towarzystwo Psychologiczne oddział w Olsztynie Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychologii klinicznej
informują o działaniu telefonicznej pomocy psychologicznej dla:

Drodzy Użytkownicy,

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek.

Od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania
obowiązuje czasowe ograniczenie
działalności bibliotek.

Termin zwrotu wypożyczonych zbiorów zostanie przedłużony automatycznie.

plakat wydarzenia

10 marca zapraszamy na spotkanie autorskie z Waldemarem Mierzwą i promocję książki „Zrozumieć Mazury”.

fotografia

Po tłumnej wizycie detektywów z Młynar odwiedziła nas nie mniej liczna grupa szóstoklasistów ze SP nr 6 w Braniewie pod opieką Krystyny Szakiewicz.
Historia Sherlocka Holmesa zainspirowała młodych uczestników do aktywnego uczestnictwa w zadaniach, mobilizowała do logicznego myślenia...Bo cel był jeden znaleźć rozwiązanie.

Plakat do Teatru przy Stoliku

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Teatru przy Stoliku, który odbędzie się 9 marca (poniedziałek) 2020 r., o godz. 17:15 w Spichlerzu Mariackim.

plakat wydarzenia

Depresja to choroba, która może dotknąć osoby w każdym wieku.

wystawa

Z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy Plebiscytu na Warmii, Mazurach i Powiślu, Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza do obejrzenia wystawy pt. PLEBISCYT 1920. WALKA O POLSKOŚĆ WARMII I MAZUR. Wystawa będzie prezentowana w holu Biblioteki do 24 lutego.

plakat wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.