mini zdjęcie

ZIELONA BIBLIOTEKA 16 kwietnia 2024 r.

mini wycinek z plakatu

Zapraszamy na kolejne warsztaty Trening umysłu dla seniorów!

Na zdjęciu Szymon Michalak, zwany również Panem Przygodą,  w stroju podróżnika, w dłoniach trzyma agamę brodatą

W poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. w bibliotece odbyło się niezwykłe spotkanie, które zgromadziło miłośników przygód i zwierząt . Gościem honorowym był Szymon Michalak, znany także jako Pan Przygoda, wraz ze swoją gadzią ekipą. Podczas spotkania opowiedział nam pasjonująco o swojej podróży po Madagaskarze, odkrywając tajemnice tego egzotycznego miejsca.

Miłośnicy starej fotografii!

Serdecznie zapraszamy 22 kwietnia!

mini zdjęcie

O WARMIO MOJA MIŁA… Niezwykła wystawa fotografii, przedstawiająca uroki Warmii w czterech porach roku.

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza wszystkich miłośników

wycinek z palatu

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie z Szymonem Michalakiem „Panem Przygodą”, które odbędzie się 15 kwietnia czyli w poniedziałek, o godz. 17.00.

wycinek z palatu

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy fotografii Doroty Łoś "O Warmio moja miła..."!

Wesołego Alleluja!  Zdrowych, pogodnych  Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny  i wśród przyjaciół życzą   Dyrektor i pracownicy  Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Braniewie

Wesołego Alleluja!