Plakat informujący o feriach zimowych, które odbędą się w Miejskiej Bibliotece Pubicznej w Braniewie.

Ferie tuż…tuż. Kapryśna pogoda nie podsuwa fajnych rozwiązań do miłego, aktywnego spędzenia wolnego czasu. Zatem mamy pomysł i propozycję… Miłośników czytania, zabaw literackich, ruchowych wygibasów w wieku szkolnym (przedział wiekowy 7-11) lat zapraszamy jak co roku do udziału w naszych bibliotecznych zajęciach.

Nie zabraknie dobrej zabawy z książką i na podstawie książki. Dzięki literaturze staniemy się uczestnikami morskich wojaży i odbiorcami przedziwnych opowieści. Czy warto? To wszystko zależy od wyobraźni i otwartych na doznania uczestników. „Ahoj przygodo”…

Zajęcia będą odbywały się w terminie 23.01-3.02, w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11.00-13.00. Obowiązują  zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM zajęć.

PLAN SPOTKAŃ

MORSKIE PRZYGODY (PONIEDZIAŁKI)- warsztaty literacko-ruchowe.

PIRACI TO MY (ŚRODY)- warsztaty teatralno-literackie.

W GŁĘBINACH MÓRZ I OCEANÓW (PIĄTKI)- zajęcia literacko-plastyczne .