zdjęcie przedstawia 2 bombki oklejone płatkami osikowymi, bombki wykonane podczas warsztatów rękodzieła Twórcze Środy

Za nami ostatnie Twórcze Środy! Dziękujemy, że byliście z nami przez dłuuuugie 7 lat!

Cieszymy się bardzo, że powstała w bibliotece grupa osób, których pasją jest rękodzieło. Miło nam, że mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie, że chętnie dzieliliście się swoimi pasjami i zarażaliście nimi innych. Uspokajamy Was także, że nie kończymy przygody z rękodziełem, zmieni się tylko nazwa. Nadal będziemy liczyć na Wasze zaangażowanie.

Grudniowe warsztaty minęły nam w świątecznej atmosferze. Wykonałyśmy ozdoby z płatków osikowych. Poniżej prezentujemy prace naszych uczestniczek. Jak zwykle jest na czym oko zawiesić!

Życzymy wszystkiego dobrego i do zobaczenia za rok