W poniedziałek, 10 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyło się spotkanie z Olą Mae – fotografką z zawodu, rowerzystką-z zamiłowania.

W środę, 12 czerwca, w związku ze szkoleniem pracowników,
Biblioteka i Punkt Informacji Turystycznej  będą nieczynne!

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Agnieszką Pietrzyk!

Kiedy? 14 czerwca (piątek), godzina: 17:00

To wyjątkowa okazja, aby poznać autorkę osobiście, posłuchać opowieści o jej twórczości, zadać pytania i zdobyć autograf! Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia!

Na zdjęciu autorka Magdalena Kordel podczas spotkania z czytelnikami

W poniedziałek, 20 maja 2024 r. gościliśmy w Bibliotece pisarkę Magdalenę Kordel, która jest znana z pisania emocjonalnych i wciągających powieści.

W dniach 16-17 maja 2024 r. pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie wzięli udział w wyjeździe studyjnym, zorganizowanym w ramach projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Odwiedziliśmy biblioteki w Rumi i Gdańsku.

W środę,15 maja, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyła się premiera najnowszej książki Wioletty Piaseckiej „Szalone noce w Paryżu”.

mini wycinek z plakatu

Zapraszamy wszystkich miłośników wyzwań umysłowych na nasz kolejny Trening umysłu dla seniorów!

na zdjęciu Roma  Michalski i uczestnoicy spotkania o ziołach

W piątkowe popołudnie, 10 maja odbyło się spotkanie z pasjonatem zielarstwa, Panem Romanem Michalskim.

zdjęcie aktorów od lewej Marian Czarkowski i Cezary Ilczyna

Maj to miesiąc BIBLIOTEK i BIBLIOTEKARZY. Świętowanie rozpoczęliśmy od Teatru przy Stoliku. W poniedziałek, 6 maja mieszkańcy mieli okazję wysłuchać sztuki szwajcarskiego dramaturga Friedricha Dürrenmatta w wykonaniu aktorów Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie, Mariana Czarkowskiego i Cezarego Ilczyny.