W dniach 2-3 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie zostały zorganizowane szkolenia dla bibliotekarzy i partnerów projektu Blisko.

 

"Młodzież w bibliotece. Jak przyciągnąć do biblioteki, rozpoznanie potrzeb, metody pracy.", "Nowe technologie w animacji czytelnictwa - poznanie nowych metod, narzędzi i aplikacji." to tematy szkoleń, które zgłębialiśmy z pomocą Karola Baranowskiego - bibliotekarza z Krakowa.

Karol Baranowski - Ogólnopolski Bibliotekarz Roku 2019, bibliotekarz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, miłośnik nowych technologii, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu wykorzystania nowych technologii w pracy biblioteki, instytucji kultury i szkół. Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, sztuczna inteligencja i nowoczesne aplikacje do obróbki grafiki, audio i wideo w edukacji i w kulturze to część jego działalności.

 

Szkolenia zrealizowano w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce - BIBLIOTEKA.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

nowetechnlogie2
nowetechnlogie2
nowetechnologie3
nowetechnologie3
nowetechnologie4
nowetechnologie4
nowetechnologie5
nowetechnologie5
szkolenienowetechnologie1
szkolenienowetechnologie1
szkolenie1z2
szkolenie1z2
mlodziezbig
mlodziezbig