24 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyły się „Warsztaty realizacji marzeń”, które poprowadził Krzysztof Piersa – pisarz, dziennikarz, youtuber, terapeuta uzależnień od nowych technologii, autor książek, m.in. poradników profilaktycznych, powieści fantastycznych, kryminałów i thrillerów.

 

Poprzez warsztaty Pan Krzysztof motywuje młodych ludzi do osiągania swoich marzeń oraz pomaga im radzić sobie z krytyką, która niejednokrotnie może stanowić przeszkodę na drodze do sukcesu.

Na spotkaniu z uczniami, pokazał jak zidentyfikować konkretne cele i przeszkody, z którymi mogą się spotkać i omawiał różne strategie radzenia sobie z nimi. Zachęcał młodzież do odkrywania i określania swoich marzeń, przełamywania własnych ograniczeń i do działania pomimo trudności oraz do korzystania z pomocy innych ludzi oraz instytucji.

Dziękujemy za udział w warsztatach Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Lipowinie Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce – BIBLIOTEKA! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025