Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza osoby dorosłe na warsztaty tworzenia LASU W SZKLE. Wspólnie z pracownią A&M Art of Nature poznamy zasady tworzenia kompozycji, a następnie każdy uczestnik wykona swój oryginalny las w szkle, który będzie mógł zabrać do domu.

zdjęcie przedstawia czerwoną kurtynę, na której znajduje się zaproszenie na teatr przy stoliku 6 maja godz. 17:00 na sztukę Jesienny wieczór

Maj tuż, tuż. Nie od dziś wiadomo, że to gorący okres w bibliotekarskiej działalności. W tym miesiącu biblioteki i bibliotekarze obchodzą swoje święto. Nie wyobrażamy sobie świętowania bez Was! Także Drodzy Czytelnicy i Użytkownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie, zachęcamy Was gorąco do aktywnego uczestnictwa w przygotowanych dla Was spotkaniach.

Na początek zapraszamy na Teatr przy Stoliku, który odbędzie się 6 maja (poniedziałek), o godz. 17:00!

mini zdjęcie

ZIELONA BIBLIOTEKA 16 kwietnia 2024 r.

mini wycinek z plakatu

Zapraszamy na kolejne warsztaty Trening umysłu dla seniorów!

Na zdjęciu Szymon Michalak, zwany również Panem Przygodą,  w stroju podróżnika, w dłoniach trzyma agamę brodatą

W poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. w bibliotece odbyło się niezwykłe spotkanie, które zgromadziło miłośników przygód i zwierząt . Gościem honorowym był Szymon Michalak, znany także jako Pan Przygoda, wraz ze swoją gadzią ekipą. Podczas spotkania opowiedział nam pasjonująco o swojej podróży po Madagaskarze, odkrywając tajemnice tego egzotycznego miejsca.

Miłośnicy starej fotografii!

Serdecznie zapraszamy 22 kwietnia!

mini zdjęcie

O WARMIO MOJA MIŁA… Niezwykła wystawa fotografii, przedstawiająca uroki Warmii w czterech porach roku.

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza wszystkich miłośników

wycinek z palatu

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie z Szymonem Michalakiem „Panem Przygodą”, które odbędzie się 15 kwietnia czyli w poniedziałek, o godz. 17.00.