Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu warsztatów z malowania obrazów po numerach. Tym razem skupimy się na malowaniu pięknych kwiatów, które są nie tylko źródłem inspiracji artystycznej, ale również przypominają nam o cudownych aspektach natury i jej pozytywnym wpływie na nasze życie.

 

Dołącz do naszej pasjonującej podróży przez świat sztuki i natury, gdzie odkryjesz swoje artystyczne talenty i poczujesz się jak prawdziwy twórca. Malowanie obrazów po numerach to nie tylko sposób na relaks i rozwijanie kreatywności, ale również doskonała okazja do wzmocnienia związku z naturą i czerpania radości z prostych, ale pięknych rzeczy wokół nas.

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych, udział w nich jest bezpłatny. Gotowe obrazy będą zaprezentowane w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

UWAGA! Zgłaszając swój udział zapisujesz się na wszystkie 4 warsztaty w terminach: 9 kwietnia, 25 kwietnia, 28 maja, 11 czerwca. Prosimy o przemyślane zapisy!

Niektóre grafiki mogą zawierać wiele małych elementów, dlatego też w miarę możliwości można zaopatrzyć się w lupę.

Warsztaty realizowane w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce - BIBLIOTEKA. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025