Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie, które odbędzie się 26 września 2023 r. (wtorek). Czytelnia dla Dorosłych godz. 17:00! Naszym gościem będzie Magdalena Witkiewicz, bestsellerowa polska autorka, uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. W swych powieściach porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu.

Czytelnia dla Dorosłych godz. 17:00!