Zdjęcie przedstawia książki zakupione w ramach narodowego Programu Rozowju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Drodzy Czytelnicy!!!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie otrzymała dofinansowanie na zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025.

W związku z powyższym będziecie mieli dostęp do nowości wydawniczych w formie tradycyjnej książki, audiobooków czy ebooków.
A oto pierwszy zakup, który wkrótce Wam udostępnimy. Wiemy, że już nie możecie się doczekać.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego , w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025