Zdjęcie przedstawia łapacze snów wykonane przez uczestników podczas warsztatów rękodzieła o nazwie Kreatywna Biblioteka

Kreatywna Biblioteka - pod takim hasłem odbyły się pierwsze warsztaty rękodzieła dla dorosłych w 2022 roku.

Grafika przedstawia logo warsztatów kreatywna biblioteka.  Wienie z kwiatów, w środków napis kreatywna biblioteka i logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

Nowy Rok - nowa nazwa.
Twórcze Środy to już przeszłość, teraz zapraszamy Was do Kreatywnej Biblioteki!

zdjęcie przedstawia 2 bombki oklejone płatkami osikowymi, bombki wykonane podczas warsztatów rękodzieła Twórcze Środy

Za nami ostatnie Twórcze Środy! Dziękujemy, że byliście z nami przez dłuuuugie 7 lat!

plakat informujący o warsztatach rękodzieła. Na plakacie: Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza na Twórcze Środy, 17.11.2021r., godz. 16:30. Obowiązują zapisy: tel. 55 644 33 02 , e-mail: mbpbranw@wbp.olsztyn.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach z cyklu Twórcze Środy! Widzimy się za tydzień, 17 listopada, o godz. 16:30!

W środę, 20 października uczestniczki twórczych warsztatów zmierzyły się z techniką decoupage'u.