zdjęcie przedstawia aktorki, które zaprezentowały sztukę więzi rodzinne oraz pracowników biblioteki

W poniedziałek, 28 września 2023 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie i Fundacja "Żółty Szalik" zapewnili kulturalną ucztę dla mieszkańców Braniewa. Mieliśmy okazję oglądać nietypową wersję Teatru przy Stoliku.

W rolę aktorek wcieliły się Panie z koła teatralnego powstałego w ramach projektu Pozytywne Braniewo. Do sztuki „Więzi rodzinne”, Daniela Gordona, wprowadziła nas Danuta Myślińska. W rolę aktorek wcieliły się: Krystyna Chmielewska (Marylin), Jadwiga Werner (Barb), Irena Urbanowicz (Ellen), Danuta Borecka (Christy). Zaprezentowana sztuka była zabawna i dramatyczna zarazem, stąd nie brakło salw śmiechu jak i zadumy nad toksycznymi relacjami rodzinnymi.

Na koniec aktorki złożyły podpisy w pamiątkowej kronice, czym na stałe zapisały się w historii braniewskiej biblioteki.

Wydarzenie zostało zrealizowane we współpracy z Fundacją "Żółty Szalik".