Plakat wydarzenia

Na naszym facebooku w lipcowe wtorki i czwartki czekać  będą na młodych czytelników:

wirtualne propozycje zabaw literackich, plastycznych działań dla kreatywnych wielbicieli, teatrzykowe mini- prezentacje…
MILE WIDZIANE FOTKI Z WASZYCH DZIAŁAŃ PLASTYCZNYCH
Serdecznie zapraszamy!
👍Polubcie! 👍Udostępnijcie! 👍 Bawcie się z nami!

plakat wydarzenia

Wystawa „Nowy poczet władców Polski”, to zbiór prac autorstwa światowej sławy grafika i ilustratora prof. Waldemara Świerzego. Kolekcja obejmuje 49 portretów polskich królów i książąt, powstałych w oparciu o najnowszą wiedzę historyczną.

Fotografia z Janem Pawłem II

18 maja to dzień urodzin Karola Wojtyły, Ojca Świętego Jana Pawła II.

Tydzień Bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie to instytucja z bogatą historią. Od wielu lat zaspokaja potrzeby kulturalne mieszkańców Braniewa. Wiele imprez organizowanych przez braniewską placówkę wpisało się na stałe do kalendarza wydarzeń naszego miasta.

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!

5 MAJA OTWIERAMY BIBLIOTEKĘ!

Ilustracja do życzeń

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

W tym roku, 18 maja, mija 100. rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II.

W dniach 6-20 kwietnia w naszej  Bibliotece miała być prezentowana wystawa z Oddziału IPN w Gdańsku, upamiętniająca wizytę Ojca Świętego w Trójmieście, pt. TO JEST NASZA OJCZYZNA – TO JEST NASZE "BYĆ" I NASZE "MIEĆ". JAN PAWEŁ II W TRÓJMIEŚCIE – CZERWIEC 1987.

Zapraszamy do obejrzenia online  wystawy na naszym facebookowym profilu kliknij..

Podstawowe zasady bezpieczeństwa

Prosimy o zapoznanie się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa związanych z epidemią Covid-19

INFORMACJA