We wtorek, 12 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyło się szkolenie Bum, bum rurki jako instrument integracji grupy dla bibliotekarzy i partnerów projektu BLISKO. Warsztaty poprowadził instruktor gry na Bum Bum Rurkach, charyzmatyczny człowiek z pasją - Daniel Gacek.

Podczas szkolenia dowiedzieliśmy się jak można stosować Bum Bum Rurki do zabawy, edukacji muzycznej, plastycznej i ruchowej. Uczestnicy szkolenia zgodnie stwierdzili, że było bardzo inspirujące.

bumbum3
bumbum1
bumbum2
bumbum4
bumbumaplakat

Szkolenie zrealizowane w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce - BIBLIOTEKA.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025