zdjęcie przedstawia Macieja SIembiedę ipodczas spotkania autorskiego w MBP

We wtorek, 17 października  2023 r. odbyło się spotkanie z Maciejem Siembiedą. Jako autor powieści zadebiutował w wieku 56 lat, a jego książki sensacyjne cieszą się ogromną popularnością. Świadczą o tym m.in. nominacje do Nagrody Wielkiego Kalibru, gdzie otrzymał Nagrodę Czytelników 2023 r. za polsko-grecką sagę sensacyjną  „Katharsis”. Pan Maciej przybliżył nam kulisy powstania kilku powieści, w których prawda historyczna doskonale miesza się z fikcją literacką, tworząc spójną całość. Opowiedział nam o planach pisarskich i o tym, że najbardziej nieprawdopodobne historie w Jego książkach napisało samo życie.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce - BIBLIOTEKA.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025