na zdjęciu seniorzy obecni podczas spotkania oraz beata tarnowska

Wielu z nas chciałoby zachować zdrową i sprawną pamięć,

która pozwoli cieszyć się pełnią życia. Z kolei osoby starsze często uważają, że problemy z pamięcią w ich wieku są nieuniknione, ale czy rzeczywiście tak musi być? Aby utrzymać świetną kondycję umysłową i rozwijać swoje umiejętności intelektualne – wystarczą proste ćwiczenia, które usprawniają pracę mózgu.

26 października 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyły się warsztaty pamięciowe dla seniorów z zakresu TRENINGU UMYSŁU, które poprowadziła Beata Tarnowska.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce – BIBLIOTEKA! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.